ZŁAP TROP

Cześć i czołem!!
Jesteśmy Ania i Rafał i razem tworzymy blog Złap Trop. Podróżujemy sobie już od jakiegoś czasu a ostatnio poświęciliśmy na naszą pasję aż calusieńki rok ☺. Tak w skrócie o nas:

Ania – zapalona podróżniczka od lat najmłodszych (dzięki rodzice!!), nie może wysiedzieć w jednym miejscu. Ma setki pomysłów na spędzenie każdego wolnego dnia, które to ochoczo odnotowuje w swoim wielgachnym kalendarzu i które skutecznie wciela w życie. Dba, aby każda wyprawa miała ręce i nogi, eliminując przy tym większość samobójczych pomysłów Rafała.

Rafał – umysł ścisły, miłośnik mocnych brzmień i jeszcze mocniejszych wrażeń. Godzinami mógłby przesiadywać w kuchni gotując (a Ania jedząc). Skrupulatny kolekcjoner ekwipunku podróżniczego, waży słowa jak i każdy przedmiot, który ma spakować do plecaka. Jednak poza tym, to lekkoduch nie specjalnie przejmujący się tym, czy jest jakiś plan działania na kolejny dzień.

Jesteśmy entuzjastami sportów wszelakich, a zwłaszcza wspinaczki. W podróżach szukamy niezapomnianych przeżyć, niezwykłej przyrody oraz nowych smaków.

Do projektu przystąpiliśmy jeszcze przed jego oficjalnym powstaniem. Jak? Sami podróżując przez Azję i Oceanię porzucaliśmy książki z krótkimi dedykacjami w hostelach, na campingach czy innych dziwnych miejscach. Od dziś dzięki projektowi Książka w podróży będziemy robić to bardziej świadomie i w sposób pięknie zorganizowany ☺

Nasze podróże i przygody możecie śledzić na blogu https://zlaptrop.com
oraz na Facebooku https://www.facebook.com/Zlaptrop

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s